BODYSHAPE LIMITED EDITION

CIEPŁE WIBRACJE

Mata wibracyjna BodyShape posiada 10 pól wibracyjnych, które podzielone zostały na 5 stref wibracji. Wydzielono również 2 strefy grzania.

Urządzenie posiada 5 programów automatycznych, w których można regulować intensywność wibracji (3 poziomy intensywności).

Zintegrowany pilot pozwala również na manualny wybór strefy masażu (5 stref) i regulację jego intensywności. Zarówno w programach automatycznych, jak i manualnych użytkownik może w dowolnym momencie włączyć i wyłączyć funkcję ogrzewania.

Najnowsze dzieło wielu badań niemieckich rehabilitantów

PROSTY WYBÓR

Zintegrowany pilot pozwala nie tylko wybrać program automatyczny – umożliwia również manualny wybór strefy masażu (5 stref) i regulację jego intensywności.

Zarówno w programach automatycznych, jak i manualnych użytkownik może w dowolnym momencie włączyć i wyłączyć funkcję ogrzewania.

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA

Urządzenie jest lekkie a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca – jest więc idealnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń czy dla osób, które często podróżują.

Regularne korzystanie z maty wibracyjnej BodyShape pomaga zapobiegać wielu codziennym dolegliwościom. Wyraźnie poprawia pracę układów krążenia, krwionośnego i limfatycznego, co pozwala na lepsze odżywienie i natlenienie wszystkich tkanek, a co za tym idzie – usprawnia pracę wszystkich układów.

Masaż wibracyjny, realizowany przez matę BodyShape pomaga również niwelować skutki stresu, ułatwiając osiągnięcie stanu relaksu. Jest to niezwykle ważne nie tylko dla higieny psychicznej, lecz również dla dobrego samopoczucia fizycznego, gdyż to właśnie stres odpowiedzialny jest za wiele schorzeń i dolegliwości, takich jak np. bóle karku czy migreny.

Cena: 13900 zł