Naczynia VENICE

GOTOWANIE W SYSTEMIE WIEŻOWYM

Naczynia Venice Pearl Coletion umożliwiają przygotowywanie potraw w systemie wieżowym. Stawiając jedno naczynie na drugim usmażymy, udusimy i ugotujemy na parze pełnowartościowy i zdrowy posiłek składający się z kliku dań na jednym palniku! Podczas prezentacji dowiedzą się Państwo jak wykorzystać cały potencjał naczyń podczas gotowania posiłków dla rodziny.

Zdrowie

Doskonały smak

Zachowanie walorów odżywczych

Delikatność potraw

 

Smażenie bez tłuszczu

Sekretem zdrowego smażenia jest wykorzystanie tłuszczów zawartych w pożywieniu. Dzięki unikalnej konstrukcji naczynia Venice Pearl Collection o ułatwiają przygotowywanie potraw bez użycia dodatkowego tłuszczu przy jednoczesnym zachowaniu walorów odżywczych smażonych produktów.

Gotowanie na parze

Podczas tradycyjnego gotowania część cennych składników odżywczych przechodzi do wody, którą wylewamy. Polecamy gotowanie na parze – najzdrowszy sposób przyrządzania jedzenia. Pozwala zachować maksimum witamin i składników mineralnych.

Trwałość i Piękno

Naczynia są wykonane z jednego z najmocniejszych, najwytrzymalszych i najtwardszych metali używanych w produktach dla klientów. Nasze naczynia są odporne na wykruszanie, wgniatanie się, pękanie, zadrapywanie i zarysowywanie się nawet przy trudnych warunkach użytkowania

Piękno – niesamowita estetyka wynikająca z zachowania proporcji, harmonii barw,  stosowności, umiaru i użyteczności. Venice Pearl = piękno w każdym detalu

Cena: 7900zł