POŚCIEL WEŁNIANA Z NATURALNEJ ŻYWEJ WEŁNY

 

Naturalna pościel z żywej wełny. Unikatowy produkt, jedyna w swoim rodzaju pościel dla całej rodziny. Ma mnóstwo drogocennych właściwości, które zadbają o Twój wypoczynek, relaks i zdrowie.

Wygląd, elegancja, miękkość i uszycie to zastosowanie najwyższej jakości materiałów i doświadczenie w rzemiośle.

 

 

Od 2002 roku posiadamy licencję Woolmark®, dzięki czemu nasi Klienci mają gwarancję, że produkowane przez nas produkty wykonane są ze 100% czystej, żywej wełny a ich jakość zgodna ze standardami The Woolmark Company. Pościele wełniane posiadają oceny kliniczne i są zarejestrowane jako wyroby medyczne.

 

 

Unikatowy naturalny materiał, wysokogatunkowa i najlepsza wełna o spoistej gęstej strukturze i grubości -Odpowiednia higroskopijność -Niesamowite właściwości ograniczająca utratę ciepła -Ciepło w chorym miejscu kumuluje się i dochodzi do efektu ciepłoleczniczego -Ta wyjątkowa wełna sama wytwarza ciepło podczas wykonywania ćwiczeń leczniczych W naszej ofercie posiadamy wiele wzorów najpopularniejszych rodzajów dzianin wełnianych typu merynos australijski, camel i kaszmir.

 

 

Przedstawione w ocenie klinicznej przez specjalistę fizjoterapii Doc. Dr Krzysztofa Gieremka walory fizykalne (ciepłolecznicze, mechanolecznicze, ergonomiczne) pościeli wełnianych ze 100% czystej, żywej wełny marki EUROWOLLE® pokazują, że posiadają one niezbędne cechy i właściwości, które znajdują zastosowanie w procesie leczenia i łagodzenia przebiegu wielu chorób, wskazując na ich szczególne zastosowanie w rehabilitacji medycznej.